Nejčastěji kladené otázky

Když dojde na naše děti, chceme si být absolutně jistí, že jsme udělali správné rozhodnutí. Z toho důvodu jsme obdrželi spoustu otázek od pečujících rodičů - a o ty nejběžnější otázky se s Vámi zde podělíme!

Složení a vlastnosti výrobků Bambo Nature

Dětské ekologické pleny Bambo Nature splňují ty nepřísnější podmínky ekologických výrobků. Neobsahují barviva, latex, formaldehyd a pro jejich bělení nebyl použit chlór.

Složení je uvedeno u každého výrobku Bambo Nature, bližší popis jednotlivých látek naleznete zde.

HRAZENO ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNOU - Jak získat pleny na zdravotní poukaz?

Nárok na pleny hrazené zdravotní pojišťovnou mají inkontinentní děti starší 3 let.

Seznam plen hrazených zdravotní pojišťovnou:

  • Bambo Nature 5 a 6
  • Plenkové kalhotky Bambo Nature Pants 5 a 6
  • Noční plenkové kalhotky Bambo Dreamy
  • Abri Form XS2 Junior

Bližší informace a předvyplněné zdravotní poukazy pro lékaře naleznete zde.

DOPRAVNÉ U ZBOŽÍ NA POUKAZ JE ZDARMA! Vlhčené ubrousky ani jiné doplňkové potřeby bohužel pojišťovnou hrazeny nejsou. Pokud však zdravotní poukaz uplatníte u nás, můžeme Vám ubrousky a další dětské potřeby dle vlastního výběru na našem eshopu přibalit, dopravu budete mít automaticky zdarma a doplatíte pouze zboží dodané navíc :-)

Jak si mohu být jistý(á), že produkty Bambo Nature nebudou dráždit pokožku mého dítěte?

Produkty BAMBO Nature byly dermatologicky testovány, aby se předešlo alergii a podráždění pokožky dítěte. V kombinaci s přísnými kritérii získali produkty BAMBO Nature mimo jiné certifikaci Nordic Swan Eco-Label. Můžete si být tedy jistí, že jste pro pokožku svého dítě získali ten nejlepší produkt.

Vysoce výkonná vrstva TOP-DRY je další s klíčových vlastností dětských plen, které udrží pokožku Vašeho dítěte ve skvělé kondici. Rychle odvádí vlhkost, kterou uzamyká v absorbčním jádře a nechává tak pokožku Vašeho dítěte v suchu.

Jsou zde nějaké rozdíly ve vlastnostech a výhodách mezi produktama Bambo Nature a ostatníma značkama na trhu?

Stejně jako ostatní značky tak i klíčovou vlastností Bambo Nature jsou flexibilní boční panely, plně prodyšná spodní část, super absorbentní jádro a top dry systém, který zajišťuje rychlou absorpci a suchý povrch. Nicméně, ve stále pokračujícím vývoji jsme bez vlivu na kvalitu nebo celkovou koncepci, vylepšili dětské pleny Bambo Nature o ještě měkčí, pohodlnější spodní a horní vrstvu, díky které je dětská plena daleko více šetrná k dětské pokožce. Toto je jedna z mnoha věcí, které rodiče na dětských plenách Bambo Nature oceňují. Plenky byly navíc vytvarovány tak, aby perfektně pasovaly na tělo dítěte, minimalizovali riziko prosáknutí, zajistili co možná nejlepší kondici a zlepšili komfort a pohyb dítěte. Napříč všemu jsou plenky přezdívané jako "bezvyrážkové plenky" díky faktu že jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku, mimojiné jsou také používány jako řešení problému pro děti, které mají problém s prosáknutím u jiné značky dětských plen. Přesvědčte se sami a přečtěte si recenze našich zákazníků!

Proč jsem o Bambo Nature předtím neslyšel?

Produkty Bambo Nature jsou dostupné k zakoupení na různých webových stránkách. I když jsou naše produkty velice rozšířené ve Skandinávii, jsou stále relativně neznámé v některých částech světa. Každopádně vzhledem ke skvělé reputaci, začínají být produkty Bambo Nature díky rodičům, které naše produkty používají, více a více rozšířenější. A brzy již Bambo Nature nebude "Nejlépe střeženým tajemstvím Skandinávie"!

Co znamenají jednotlivé certifikace?

Podrobnosti a popis jednotlivých certifikací si můžete přečíst zde.