Bambo Nature v České republice

Vždy jsme se dodávali na náš trh to nejkvalitnější zboží, které splňuje přísné ekologické normy a je bezpečné pro pokožku dítěte i přírodu.

Na našem trhu samozřejmě již nějakou dobu ekoplenky jiných výrobců jsou k dipozici, ale až teprve teď můžete Vy rodiče těch nejmenších porovnat kvalitu za výrazně rozumnějsí cenu než nabízí ostatní značky a zároveň se už nikdy nestrachovat, zda-li tyto dětské plenky jsou bezpečnou volbou pro Vaše dítě! Zastáváme názor, že kvalitní a dobré zboží nemusí být předražené a že i za rozumnou a přiměřenou cenu můžete získat nejlepší kvalitu. Naše pleny Bambo Nature jako jediné na světě získali ekologickou certifikaci Nordic Swan Ecolabel.

BamboEkoPleny

Oficiální prodejce v ČR

Již více než 30 let na českém trhu prodáváme dětské plenky, navlékací plenkové kalhotky, vlhčené ubrousky a přebalovací podložky pro děti značky Bambo Nature.

  • Ekologické certifikace
  • Udržitelné prostředí
  • Bezpečné pro citlivou pokožku dítěte

Zeptejte se na cokoliv

O našich produktech víme vše

Potřebujete poradit s výběrem nebo máte dotaz na naše produkty? Ozvěte se nám, velice rádi Vám pomůžeme.

Ekologie a příroda

Příroda a bezpečí pro dítě na prvním místě

Uvědomujeme si, jak je příroda důležitá a chceme ji chránit, proto všechny námi nabízené pleny a potřeby značky Bambo Nature splňují přísné ekologické normy, které zajišťují maximální bezpečí nejen pro přírodu.

Výroba plen probíhá v udržitelném prostředí a přísnou kontrolou prochází nejen produkty Bambo Nature, ale také všichni dodavatelé surovin pro jejich výrobu.