BART'S POTTY TABS - Tablety do nočníku 20ks

1010

Nový produkt

Vyvinuto speciálně pro potřeby nácviku na nočník a udržení čistoty ve Vaší domácnosti. Naše motivační tablety Vám pomohou s učením Vašeho dítěte na nočník rychle a jednoduše ve třech krocích.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body.


89 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

visa

Parametry

Počet kusů v balení 20

Více informací

Díky své unikátní funkci tablety přirozenou cestou motivují Vaše dítě k použití nočníku namísto pleny, dítě pak nočník používá snadno a s velkou oblibou.  Jejich jedinečné složení navíc přírodní cestou čistí nočník nebo toaletu. Vyvinuto ve spolupráci s  pediatry a dětskými psychology.

Snadné použití:

 1. Otevřete lahvičku a vložte jednu nebo více tablet do nočníku.

 2. Vyčkejte, až dítě tabletu počůrá.

 3. Tableta začne barvit a šumět.

Jak to funguje:

 1. SPRÁVNÁ MOTIVACE - Pro úspěšný nácvik dítěte na nočník je potřeba dítě nejen zaujmout, ale také jeho zájem udržet. Zatímco zaujmout dítě nebývá těžké, s udržením jeho zájmu už to bývá těžší. POTTY TABS byly navrženy tak, aby aktivovaly smyslové vnímání dítěte a překvapily dítě při každém použití nočníku. Používáním POTTY TABS tablet do nočníku tak u dítěte dochází ke zvnitřnění vnější motivace, což vede nejen k většímu zájmu dítěte o danou činnost, ale také k jeho udržení. Doporučení: Nejlepšího efektu lze dosáhnout použitím v nočníku bílé barvy.

 1. ČISTOTA VE VAŠÍ DOMÁCNOSTI – Složení tablet bylo navrženo tak, aby tablety přírodní cestou jemně čistily nočník při jeho použití. Při nácviku na nočník tak bude ve Vaší domácnosti udržena hygienická čistota. Pozn.: Případný barevný povlak není závadou produktu. Lze snadno odstranit houbičkou.

Mysleli jsme na vše, a proto jsou tablety vyrobeny výhradně z neškodných potravinářských surovin viz. složení. Přesto však prosíme, tablety neochutnávejte ani nejezte!

Kdy použít POTTY TABS k nácviku na nočník:

 • Vhodné pro děti od dvou let
 • Dítě je fyzicky i mentálně připraveno používat nočník (chodí a rozumí požadavkům)
 • Dítě odmítá při nácviku spolupracovat
 • Dítě odmítá nočník
 • Dítě již nočník používalo a najednou jeho použití odmítá

TIP: Ujistěte se, že dítě dobře rozumí tomu, co po něm požadujete!

Jednoduchá cesta k ověření, že Vám dítě dobře rozumí je dítě požádat, aby přineslo například jablko umístěné v jiné místnosti na stole. Pokud jablko bez obtíží přinese, je připraveno.

Pamatujte, že každé dítě je jedinečné. Při případném prvním nezdaru proto nezoufejte, Váš miláček třeba ještě není tak úplně připraven na tento velký krok k samostatnosti.

Recenze

Napsat recenzi

BART'S POTTY TABS - Tablety do nočníku 20ks

BART'S POTTY TABS - Tablety do nočníku 20ks

Vyvinuto speciálně pro potřeby nácviku na nočník a udržení čistoty ve Vaší domácnosti. Naše motivační tablety Vám pomohou s učením Vašeho dítěte na nočník rychle a jednoduše ve třech krocích.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: